Про платформу

Ця платформа є відповіддю на потреби українського населення у позасудовому врегулюванні конфліктів і спорів, можливості для якого зменшились або змінились у зв'язку з масштабною збройною агресією російської федерації проти України.

Стресовий стан, в якому перебувають наші співгромадяни, є сприятливим середовищем для виникнення різного роду непорозумінь, конфліктів і спорів. Значною мірою це стосується й українців, які вимушені шукати безпечне місце для себе та своїх дітей за кордоном. В той же час українські медіатори можуть допомогти у врегулюванні таких конфліктів і спорів, але через війну позбавлені можливості ефективно застосувати свої вміння та навички.

Мета платформи - надати інформаційну підтримку українським громадянам, які потрапляють у різного роду конфліктні ситуації, а також підтримати українських медіаторів, досвід та навички яких можуть бути корисними у конструктивному вирішенні конфліктів і спорів, а також сприяти формуванню професійної мережі медіаторів у всьому світі.

Платформа покликана стати майданчиком для контактів та подальшої співпраці українських медіаторів з їх зарубіжними колегами.

Для кого створена платформа mediation-help.com?

  • для українців, які перебувають в Україні чи за її межами та потребують допомоги у врегулюванні конфліктів і спорів
  • для медіаторів, які перебувають за межами України та потребують актуальної інформації щодо медіації в країні перебування
  • для медіаторів, які готові працювати над вирішенням конфліктів і спорів (в тому числі тих, хто перебуває в Україні та готовий проводити медіації в онлайн форматі)
  • для всіх, хто бажає сприяти вирішенню конфліктів за участю україномовного населення (в тому числі органів влади країни перебування)
  • для всіх хто бажає дізнатися більше про медіацію

Чим корисна платформа mediation-help.com?

  • місце зустрічі сторін конфлікту (спору) та медіатора, адже має зручний інструмент для пошуку медіатора
  • джерело інформації щодо медіації для сторін конфлікту (спору)
  • джерело актуальної інформації для медіаторів щодо медіації в країні перебування
  • джерело інформації щодо медіації для всіх зацікавлених осіб
  • інструмент міжнародного мережування для медіаторів та їх організацій

Хто підтримує цю ініціативу?

Інформаційну платформу mediation-help.com створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Проєкту «CONSENT», що реалізується ГС “Українська академія медіації”.

До підтримки цієї ініціативи долучилися різні українські та іноземні організації медіаторів, заклади освіти, міжнародні організації. Детальну інформацію про партнерів можна знайти тут.