Українська академія медіації та Concilia ADR (Italy) підписали Меморандум про наміри, партнерство та співпрацю

CONCLIA — це компанія професіоналів з більш ніж 20-річною історією, які мають великий досвід у цивільних та комерційних переговорах, медіації, арбітражі та інших методах ADR.

CONCILIA є одним із найстаріших і провідних італійських провайдерів ADR і має акредитацію Міністерства юстиції Італії для медіації в цивільних і комерційних справах і для навчання цивільних і комерційних медіаторів.

CONCILIA акредитована Міжнародним інститутом медіації (IMI) як одна зі світових програм кваліфікаційної оцінки (QAP) для кваліфікації медіаторів для сертифікації IMI.

Заснована в 1999 році, CONCILIA розташована в Римі та має понад 70 офісів по всій Італії та за кордоном, а також понад 80 акредитованих посередників.

Експерти CONCILIA є досвідченими переговорниками, медіаторами та арбітрами з національною та міжнародною репутацією.

CONCILIA є партнером платформи Mediation Help, створеної проектом ЄС CONSENT, який реалізує Українська академія медіації. 

Ми цінуємо підтримку нашого партнера CONCILIA і продовжуємо рухатися вперед з новими викликами, сприяючи та розвиваючи культуру миру, злагоди та діалогу в суспільстві.

Від Української академії медіації в зустрічі взяли участь президентка Луїза Романадзе та віце-президентка Світлана Сергєєва. CONCILIA була представлена її засновником Алессандро Бруні та партнером Джорджіо Грассо. Ми вдячні їм за теплу зустріч у сонячному Римі. 

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Проєкту ЄС «CONSENT», що реалізується Українською академією медіації.