Гаталяк Христина Романівна
Формат роботи:
online, offline
Робочі мови:
українська, російська
Країна:
Україна, м. Львів, Львівська область
Основна професія:
заступник директора Львівського центру з надання безоплатної правової допомоги
Умови оплати:
безоплатно
Об‘єднання медіаторів:
ГО "Львівський центр медіації"
Спеціалізація:
цивільний спір
трудовий спір
сімейний спір
інші конфлікти/спори
Назва курсу:
курс «Базові навички медіатора»
Організація:
ГО «МТЦ «Школа медіації»
Рік завершення:
грудень 2021 року
Кількість годин навчання:
120
Сертифікати:
Назва курсу:
«Базові навички сімейної медіації»
Організація:
ГО «МТЦ «Школа медіації»
Рік завершення:
2022
Кількість годин навчання:
60
Сертифікати:
Назва курсу:
онлайн-тренінг «Професіоналізація в сфері мирних методів у вирішенні конфліктів. Стандарти та етика в роботі» для регіональних посередників (медіаторів, фасилітаторів діалогу, посередників у вирішенні конфліктів), які планують працювати з конфліктами Геоінформаційної системи моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (ГІСМАОВК)»
Організація:
Геоінформаційна система моніторингу, аналізу, оцінки та вирішення конфліктів (ГІСМАОВК)
Рік завершення:
вересень 2022
Кількість годин навчання:
40 годин
Сертифікати:
Про мене:

Працюю на посаді заступниці директора Львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - Центр). Координую роботу з проведення правопросвітницьких заходів, взаємодії з органами місцевого самоврядування та організаціями громадянського суспільства, а також з кваліфікованого пропонування медіації клієнтам системи безоплатної правової допомоги.
співпраці з ГО «Освітній ресурсний центр» проект «Підвищення правової спроможності ОТГ Львівського району та сприяння у впровадженні практик альтернативного вирішення правових спорів» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» (програма Права людини і правосуддя). Розробила програми семінарів та тренінгів з роз’яснення питань, пов’язаних з організацією надання БПД в громадах для соціально вразливих категорій громадян та практики альтернативного позасудового вирішення правових спорів для посадових осіб місцевого самоврядування та мешканців громад, та беру участь у їх проведенні. Беру участь як експерт в проєкті ГО «Європейський діалог» «Інтеграція та адаптація ВПО в громади Львівської області».
Медіатор-початківець